Paznokcie żelowe – zadbaj o wygląd swoich dłoni

Manicure jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Wpływ na ten fakt ma oczywiście to, że dłonie są nasza wizytówką. Zadbane, pozbawione nieestetycznych skórek pokrywających paznokcie prezentują się bardzo dobrze. A do tego stylizacja paznokci, która może być wyjątkowa i niepowtarzalna.

Paznokcie żelowe – zadbana stylizacja na długo

Decydując się na manicure liczymy, że jego efekt utrzyma się jak najdłużej na płytce paznokcia. Obróbka, a mianowicie piłowanie, usuwanie starych produktów, a także usuwanie skórek to jedno. Drugie to nałożenie kolorów, które chcemy by zostały z nami na dłużej. Lakiery klasyczne niestety tej trwałości nie zapewniają. Utrzymują się bowiem na paznokciach jedynie przez kilka dni. Ich przeciwieństwem są stylizacje trwałe, do których należy zaliczyć paznokcie żelowe. Tymi możemy cieszyć się nawet przez kilka tygodni. Pamiętajmy jednak, że płytka cały czas rośnie, a co za tym idzie pojawiają się przerwy między żelami a skórkami.

Paznokcie żelowe – umów się na wizytę u kosmetyczki

Paznokcie żelowe można nakładać, a następnie uzupełniać w domowym zaciszu. Trzeba jednak mieć do tego odpowiednie przyrządy, a także umiejętności. No i czas połączony z chwilą spokoju, ponieważ w kuchni, przy biegających dzieciach nałożenie paznokci żelowych nie będzie łatwym rozwiązaniem. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest pójście do kosmetyczki np. https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/dlonie-i-stopy/pielegnacja-dloni. W takim miejscu można nie tylko otrzymać profesjonalnie wykonaną stylizację paznokci, ale również czas tylko dla siebie. Taki relaks w ciągu dnia naprawdę jest potrzebny i warto z niego skorzystać. Co więcej, kosmetyczka wykonuje stylizacje pewną ręką, ponieważ ma już doświadczenie. Do jej dyspozycji są przeróżne kolory i możliwości nałożenia zdobień. Dlatego też takie stylizacje są znacznie bardziej skomplikowane, a co za tym idzie pięknie się prezentują. Takimi paznokciami żelowymi naprawdę można się pochwalić w towarzystwie.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *