Herman Miller Aeron – fotel dla tych, którzy oczekują więcej

Na rynku znajdziemy mnóstwo foteli biurowych. Niektóre są lepszej, inne gorszej jakości. Jednak, wybierając krzesło do biura, nie ma sensu oszczędzać. W końcu od tego zależy dobre samopoczucie, a nawet produktywność osób na nim siedzących. Sprawdźmy więc, czym kierować się przy wyborze.

Czym kierować się przy wyborze fotela?

Fotel biurowy to najważniejszy element stanowiska podczas pracy biurowej. Powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim zapewniać komfort. Istotne znaczenie mają funkcje regulacji siedziska czy wysokości podłokietników i oparcia. W fotelach premium możliwa jest nawet regulacja wysokości podparcia lędźwiowego, zagłówka oraz głębokości i kąta pochylenia fotela. Każda z funkcji sprawia, że krzesło jest bardziej komfortowe dla użytkownika. Czym więcej możliwości, tym większe prawdopodobieństwo, że siedzisko będzie odpowiadało potrzebom pracowników różnej postury. Warto zwrócić uwagę także na tapicerkę – powinna być łatwa w czyszczeniu, przepuszczająca powietrze oraz w kolorze dobrze komponującym się z aranżacją całego biura. Mimo wszystko, najważniejsza jest jakość. Fotel powinien być trwały, dlatego lepiej wybierać produkty z oferty sprawdzonych producentów, takich jak Herman Miller.

Herman Miller Aeron – czy spełni nasze oczekiwania?

W asortymencie marki Herman Miller znajdziemy najciekawsze propozycje foteli. Jednym z tych, na które bezsprzecznie warto zwrócić uwagę jest Aeron. Herman Miller wypuścił model Aeron w 1994 roku. Jednak od tamtej pory fotel przeszedł liczne modernizacje, aby jeszcze bardziej odpowiadać potrzebom współczesnych pracowników biurowych. Sam zobacz, jak prezentuje się siedzisko na stronie https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Herman Miller Aeron posiada aż osiem stref komfortu umieszczonych wzdłuż siedziska. Dzięki temu zwiększa komfort w miejscach, gdzie krzesło styka się z ciałem. Pozwala swobodnie zmieniać pozycje, chroni przed ciepłem i wilgocią oraz pomaga osiągnąć zdrową dla kręgosłupa postawę.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *